Serwis i helpdesk

Oferujemy Państwu obsługę serwisową Państwa sprzętu oraz oprogramowania. Nasz serwis i helpdesk wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom. Oferujemy dojazd do siedziby klienta oraz pomoc telefoniczną, jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h/dobę. Dysponujemy mobilną kadrą inżynierów, którzy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania oraz rozwiążą problemy w Państwa siedzibie.

Obsługa zdalna

Jest bardzo wygodnym rozwiązaniem polegającym na możliwości podłączenia się przez serwisanta do Państwa komputera. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie udzielić Państwu pomocy, rozwiązanie takie oszczędza przede wszystkim czas i pieniądze, a problemy rozwiązywane są natychmiastowo praktycznie zaraz po uzyskaniu od Państwa informacji na temat zaistniałego problemu. Rozwiązanie takie gwarantuje również bezpieczeństwo oraz poufność Państwa danych. Dzięki uzyskaniu dostępu zdalnego do Państwa firmy jesteśmy w stanie rozwiązać praktycznie każdy problem.

Projekty sieci, wdrożenia

Zajmujemy się tworzeniem projektu informatyzacji firmy od podstaw jak i modernizacją istniejących wdrożeń. Dzięki przeprowadzeniu dokładnego wywiadu w siedzibie klienta zbieramy komplet niezbędnych informacji, na podstawie których jesteśmy w stanie wykonać projekt idealnie dopasowujący się do potrzeb i wymagań. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasze usługi są konkurencyjne cenowo, a wdrożenie przebiega szybko i sprawnie oraz w bardzo krótkim czasie daje zamierzone korzyści.

Bezpieczeństwo danych

Użytkując sprzęt komputerowy musimy być świadomi, iż może on ulec awarii. Dyski twarde lub jakiekolwiek inne nośniki danych niestety nie są niezniszczalne. W takim przypadku należy podjąć odpowiednie środki ostrożności i zabezpieczyć się na wypadek ewentualnego uszkodzenia sprzętu spowodowanego czy to poprzez nieprawidłowe użytkowanie, czy też na skutek zdarzeń losowych. W przypadku zastosowania odpowiednich środków ostrożności dane Państwa firmy będą całkowicie bezpieczne, zarówno przed utratą, jak i niepowołanym dostępem z zewnątrz.