Kim jesteśmy?

logo_min

Jesteśmy firmą zajmującą się outsourcingiem IT firm i przedsiębiorstw. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę informatyczną. Państwa firmy, zaczynając od określenia wymagań poprzez stworzenie projektu informatyzacji, a na wdrożeniu, serwisie oraz stałej pomocy i obsłudze kończąc. Dzięki nam Państwa firma będzie działać sprawniej i wydajniej, a problemy związane z infrastrukturą informatyczną przestaną istnieć.

Każdego naszego klienta traktujemy indywidualnie, wiemy, iż nie ma dwóch identycznie działających przedsiębiorstw, a każda firma ma indywidualne potrzeby i wymagania. Jesteśmy bardzo elastyczni i zawsze dopasowujemy się do naszych klientów, tak aby nasze usługi idealnie pasowały do zaistniałej sytuacji. Nasze doświadczenie jest poparte wieloletnią działalnością w branży IT, posiadamy wielu klientów zadowolonych z naszych usług, gdyż dzięki nam problemy związane z informatyzacją przestały istnieć.

Również oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny większości znanych na rynku kopiarek. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, co jest poparte naszym wieloletnim doświadczeniem w branży kserograficznej oraz poparte wieloma szkoleniami i certyfikatami potwierdzającymi odbyte szkolenia oraz poszerzaną wiedzę z zakresu automatyki biurowej. Na każdym etapie współpracy oferujemy pełne wsparcie serwisowe oraz doradztwo techniczne. Specjalizujemy się w naprawach urządzeń biurowych oraz maszyn produkcyjnych takich firm jak Konica Minolta, Olivetti i posiadamy także bogate doświadczenie serwisowe z zakresukopiarek innych znanych firm czy też ploterów.

km_logoDysponujemy wyspecjalizowaną i mobilną kadrą inżynierów, którzy chętnie pomogą Państwu w doborze najodpowiedniejszego rozwiązania czy też sprzętu. Do naszych niewątpliwych zalet należy elastyczność ofert oraz nieograniczone możliwości w sprostaniu potrzeb naszych klientów.

Zapewniamy najwyższą jakość usług w atrakcyjnej cenie jak i krótki termin realizacji zamówionych usług. Zapraszamy także do zapoznania się z dalszą częścią naszej strony www, na której w przejrzysty sposób opisujemy zakres naszej działalności.

Zespół, K4 Service.